ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.80
Hodnoceno: 85x Prosím, ohodnoť práci

Gymnázium a SOŠ Hořice

Hlavní budova byla postavena roku 1942 a gymnázium vzniklo roku 1994. V tomto roce vznikla socha J.A.Komenského, která stojí před naší školou. Budova, o které budu psát, se nachází v Blahoslavově ulici od roku 1990.
Postranním vchodem se vejde do šaten a tam se přezouváme a vyrážíme do třídy. Cestou vidíme, kde sídlí pan školník a další učitelé tam mají i sborovnu. Pro žáky je tu zřízena žákovská knihovna. Kdyby někdo ztratil učebnici, může si dojít pro novou do skladu učebnic. Za zmínku stojí i malé posezení a ještě vchod na zahradu. Potom se přesouváme po schodech do 1. patra.
V 1. patře se nachází i kabinet tělocvikářů a paní učitelky Moniky Malé, který je umístěn hned vedle naší kmenové třídy. Naproti ní je učebna zeměpisu opatřena dvěma vchody. Jako poslední je třída 4.A a samozřejmě i WC. Dále vedou schody do 2. patra.
Ve 2. patře žáci používají 2 učebny, ve kterých spatříme staré lavice a 2 třídy s novými lavicemi. Nejčastěji navštěvujeme třídu 2.A a ta se spojuje s kabinetem pana učitele Jiřího Štěpánka a paní učitelky Dany Nečesané. Z jejího kabinetu vyjdeme do třídy 3.A.
Škola se mi líbí a hlavně to, že všude míjíme lavičky a 2 automaty na sušenky a čokoládu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Anča, 22.12.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Gymnázium a SOŠ HořiceMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­