ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.55
Hodnoceno: 31x Prosím, ohodnoť práci

Dřevěná palubka

Když se podívám na objekt, který popisuji, v první chvíli mi připomíná nějaký systém dopravní komunikace. Spoustu čar, zbarvených do různých odstínů hnědé, jako kdyby od sebe oddělovaly proudy jednotlivých silnic. Vždy když zatočí jeden proud, ostatní jako kdyby ho kopírovaly, vedou stejným směrem. Autíčko tmavě hnědé barvy, v podobě malého součku, je silnicemi obkrouženo, jako je ostrov obklopen mořem. Stejně tak velký kruhový objezd, na který auto míří, nebo ze kterého naopak odjíždí. Tento kruhový objezd je zvláštní tím, že má pouze dva výjezdy. Vypadá jako obrovský hnědý oválný kámen, jenž je oblitý pruhy žhavé lávy. Velký suk mi také trochu připomíná nějakou překážku, jako třeba meteorit spadlý z nebe přímo doprostřed proudů silnic, jež se po nějakém úseku zase srovnají do svého poměrně pravidelného uspořádání.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: sakinka, 27.10.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dřevěná palubkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­