ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.62
Hodnoceno: 13x Prosím, ohodnoť práci

Den studenta v karanténě

Od března se každý student musí učit doma vzhledem k pandemii koronaviru, která se šíří světem. Pro někoho je to snadné, někomu situace způsobuje značné problémy. Všední den všech studentů v karanténě však vypadá podobně.

Během karantény si mohu přispat. Ráno tak budík zazvoní až v devět hodin. Nejprve vstanu z postele a jdu do koupelny. Poté se převleču do pohodlného oblečení a vyrazím do kuchyně. Připravím si snídani a udělám čaj. Posléze se vrátím do pokoje a usednu k počítači, jelikož nastal čas zabývat se školou.

Zkontroluji Teams a podívám se, jaké úkoly mám zadané a jestli máme naplánovanou nějakou on-line hodinu či test. Jako první začínám vypracovávat úkoly, které se musí odevzdat nejdříve. Zadání úkolů jsou velmi rozmanitá. Pracuji s učebnicí, krátce nato přepisuji poznámky do sešitu, v mžiku vyplňuji on-line kvízy a závěrem si procvičuji německá slovíčka. On-line hodinu máme přibližně dvakrát týdně, nejčastěji se jedná o hodinu matematiky, fyziky či anglického jazyka. On-line hodiny probíhají podobně jako ve škole.

Učení a úkolům se věnuji průměrně tři až čtyři hodiny denně. Následně mám čas na své koníčky a činnosti, které mě baví a dělám je ráda. Dívám se na filmy, poslouchám hudbu, čtu si nebo volám s kamarády. Trávím také více času se svojí rodinou. Společně hrajeme hry, chodíme na vycházky do lesa či pracujeme na zahradě.

I když to možná tak nevypadá, den studenta v karanténě je zajímavý. Mám možnost si zorganizovat den podle sebe a učím se samostatnosti.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kateřina P., 03.06.2020

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Den studenta v karanténěMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­