ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.93
Hodnoceno: 61x Prosím, ohodnoť práci

Co si myslí hroši?

"To je dneska ale krásný den. Sluníčko nám pěkně svítí, Huberte, to se to dneska bude válet. Jen doufám, že nám dneska donesou konečně něco jiného než jablka. Co třeba takový meloun nebo mrkev, ty nikdy nejsou k zahození.
A už přichází, zase jabka... A pozor, vypadá to i na dva melouny, to je super, konečně změna. Kolik je asi hodin, kdypak už přijdou ti čumilové, co nám okukují zadečky? Ha, někteří už přichází a pozor tady ti mají i fotoaparáty. Huberte, vstávej, jdeme pózovat. To mě tady baví nejvíc pózovat před tou spoustou fotoaparátů, připadám si jako hvězda celé ZOO. Bude to asi tím, že jsme tu s Hubertem docela noví a nikdo nás ještě pořádně neviděl, protože nás drželi ještě zavřené uvnitř kvůli zimě, abychom neprochladli. No tak se mi to tu líbí, je to lepší než ta ZOO předtím. Tam nás první dva dny okukovali, párkrát vyfotili a toť vše. Asi nikdy ty lidi nepochopím. Mají tolik hadrů a je jim pořád zima. Já mám jen čistou kůži, protože jsem teď byla ve sprše a tak je mi vedro. No a jestli si myslí, že mě hřeje tuk, tak nevím proč je teda zima tý tlustý samici - teda pokud je to samice. Má na sobě tolik hadrů a pořád se klepe zimou. Až na některé věci je to tu ale jinak fajn."

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Krovacek, 28.11.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Co si myslí hroši?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­