ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 5.00
Hodnoceno: 1x Prosím, ohodnoť práci

Cesta ze školy

Vždy když jdu ze školy, musím jet metrem a potom autobusem. Pokaždé mě doprovází i moje mladší sestra, která chodí teprve do třetí třídy.

Na metro zpravidla pár minut čekáme. Při nastupování si vlezeme do co nejprázdnějšího vagónu. Celou cestu se s námi metro houpe a já si v duchu říkám, jestli se s námi jednou někde nepřevrátí.

Když konečně dojedeme na konečnou stanici podzemky, vyrazíme směrem k autobusové zastávce.
Autobus nám většinou pěkně navazuje, takže na něj nečekáme moc dlouho, maximálně pět až deset minut.

V autobusu bývá hodně přeplněno, a jelikož mívám aktovku velmi těžkou, musím si často sednout i vedle někoho cizího.

Na naši cílovou zastávku to trvá cirka deset minut jízdy. Ale ani tam nemáme po tak dlouhým dni vyhráno, musíme se poté ještě nějakou dobu potácet domů pěšky...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Silvika, 22.02.2023

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Cesta ze školyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­