ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.66
Hodnoceno: 32x Prosím, ohodnoť práci

Cesta autobusem

Jelikož má škola je od místa mého bydliště dosti vzdálená, musím dojíždět autobusem. Každá jízda je pro mě ovšem mučení.

Když nastoupím do autobusu, všechny sedačky jsou již obsazené. Stoupnu si, a jelikož jsem malá, musím se držet jedné z nich. Jízda ve stoje v autobuse je velmi nepohodlná. Každou odbočku cítíte tak, jako by vám někdo bral půdu pod nohama. Kymácíte se, sotva držíte rovnováhu a ještě musíte dávat pozor, abyste do někoho náhodou "nežďuchli" nebo na něj nespadli. Často se také stává, že okolo vás stojí samí vysocí lidé a tím pádem máte pocit, jako byste se dusili. Jako by se vám nedostávalo dostatečného množství kyslíku.

Největší úlevou je vždy výstup z autobusu, který ovšem taky není žádný med! Musíte se dostat často i z jednoho konce autobusu k druhému, kde už na vás čeká váš vysněný východ. Mezitím na sebe slyšíte všelijaké nadávky a pomluvy. Zkrátka, cesta autobusem je nebezpečná a unavující!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Zabábinka, 06.03.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Cesta autobusemMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­