ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.98
Hodnoceno: 116x Prosím, ohodnoť práci

Čarodějnice

To mi nebudete věřit, ale potkala jsem čarodějnici! Jak jsem ji poznala? Je to jednoduché, každá čarodějnice má přece stejné znamení. Myslíte, že mám na mysli obrovskou bradavici nebo rozcuchané vlasy? Vůbec ne, jste úplně vedle! Víte co, já vám ji popíšu a schválně, jestli poznáte, podle čeho jsem ji poznala já.

Měla husté tmavě hnědé vlasy a mezi těmi vlasy tři šedé vlasy, na rameni měla znaménko krvavé barvy, ze kterého trčely tři černé chlupy, na hlavě zelený klobouk se třemi modrými pery. Modrý náhrdelník, ve kterém byly tři rudé perly, chyběly jí tři zuby a měla chlupaté nohy se třemi pruhy na botách a na čele šly vidět tři velké pihy.

Tak už víte, podle čeho jsem ji poznala? Podle toho, že měla vše třikrát, ano přesně tak, jste všímaví! A ty velké zarudlé oči a velký nos mi prozradily, že to hodná čarodějnice určitě není, a proto jsem radši utekla.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Lucie Přidalová, 14.06.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
ČarodějniceMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­