ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.99
Hodnoceno: 84x Prosím, ohodnoť práci

Bratrova nejmilejší hračka

Rozhodla jsem se popsat bratrovo autíčko, které dostal na Vánoce. Je to skládací sportovní model spíše na výstavu s názvem GTS COUPE.
Má tmavomodrou barvu a po jeho střeše vedou dva bílé pruhy. Podvozek a kola jsou černá, disky stříbrné. Je dlouhé asi 15 centimetrů a vysoké cirka 4 centimetry. Auto je docela těžké, protože má kovovou konstrukci. Dveře nemají okna a otevírají se do stran. Okna jsou z plexiskla a nacházejí se pouze vpředu a na kufru. Vnitřní interiér je do šeda. Uvnitř nalezneme dvě sedadla, v kufru je náhradní pneumatika.
Bráška si s tímto autíčkem moc nehraje, ale má ho pořád vystavené a moc se mu líbí.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Simona, 07.05.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Bratrova nejmilejší hračkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­