ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.08
Hodnoceno: 159x Prosím, ohodnoť práci

Automobil Škoda Fabia

Naše rodina se rozhodla pro koupi osobního automobilu značky Škoda Fabia, která představuje třetí nejstarší automobilovou značku na světě. Zaujala mě svým objemem zavazadlového prostoru. Existují tři typy karoserie Škoda Fabia lišící se počtem dveří, objemem zavazadlového prostoru a elegantním designem. V nabídce jsou tři druhy vozidla: Fabia Classic, Fabia Sedan a Fabia Combi.

Jízdu umožnují čtyři kola připevněná k podvozku, z něhož vychází pětimístná karoserie. Pro předejítí úrazu jsou sedadla opatřena bezpečnostními pásy. V přední části vozidla se nacházejí dvě sedadla, která jsou posuvná a výškově nastavitelná a jsou chráněna airbagy. Na straně řidiče nalezneme volant, pedál spojky, brzdy a plynu. U spolujezdce je úložná schránka, kam se obvykle ukládá mapa, reflexní vesta, návody k provozu vozidla apod. Mezi předními sedadly je řadící páka a ruční brzda. Za příplatek si můžeme dovolit trochu luxusu: rádio, klimatizace, dálkové zamykání, elektrické otevírání oken a další doplňky. Základní výbavou jsou také potkávací světla, která podle zákona o silničním provozu musíme mít rozsvícená po celý den. Motor se vyrábí ve dvou kombinacích, naftový a benzinový.

Model Fabia je výborný malý rodinný vůz, jenž je možné využívat pro rodinné výlety, pracovní cesty a jiné účely.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kačenka.K, 11.04.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Automobil Škoda FabiaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­