ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

    Ceska posta
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 18x Prosím, ohodnoť práci

Andy Black

Andy Black, celým jménem Andrew Dennis Biersack, je americký zpěvák, skladatel písní a pianista. Narodil se 26. prosince 1990. Zpívá už od svých osmi let. Je zakladatelem a hlavním zpěvákem americké skupiny Black Veil Brides. Za ženu si vzal o čtyři roky starší zpěvačku ze skupiny Automatic Loveletter, Juliet Simmsovou.

Andy rád maluje, píše básničky a miluje osmdesátá léta a takzvanou goth hudbu. V květnu roku 2014 se proto začal věnovat svému vlastnímu sólo projektu s názvem Andy Black. Chce totiž dělat rozdílný styl hudby, než kterou tvoří se skupinou Black Veil Brides.

Black Veil Brides January 2013 30 cropped

Andy je vysoký přes 190 cm. Má jasně modré oči, jeho přírodní barvou je špinavá blond, ale barví se na černou. Je silný kuřák a - jak sám říká - pije jako velbloud. Po těle má několik tetování.

V mládí to měl těžké, schovával se před světem, až postupem času se stal tím, kým je dnes. Jako dítě trpěl nadváhou, ve 13 letech s tím ale začal něco dělat. Byl jedním z mála dětí, které měly rády černou barvu. Mnoho lidí jej pro jeho oblibu černé považovalo za podivína. Vyhýbali a posmívali se mu, nelíbil se jim jeho styl ani hudba, kterou poslouchal.

Na to, že byl šikanovaný, upozornil i v jedné ze svých písniček. Studoval na škole pro tvůrčí a herecké umění, tu však nedodělal, protože se po svých osmnáctých narozeninách odstěhoval do Los Angeles v naději, že se mu splní sen a zahájí tam svou kariéru. V tu dobu přes rok bydlel ve svém autě.

Svou první kapelu založil už v šestnácti letech, nazval ji Biersack. Dnes je z ní právě ona post-hardcorová skupina Black Veil Brides.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Klára, 08.12.2017

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Andy BlackMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­