ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.29
Hodnoceno: 31x Prosím, ohodnoť práci

Zimní paseka

Na první pohled je patrné, jak zima chodila po pasece za chatou. Spící přírodu pokrývá bílá peřina, která vypadá jako posetá stříbrnými perlami.
Procházka přes paseku je nesmírně uklidňující a krásná. Zasněžené stromy brání slunci proniknout do lesa, bílé obláčky plují oblohou a větřík si hraje s padajícími vločkami. Všude kolem je bílo a ticho, ptáci dávno odletěli na jih za teplem. Vločky stále ladně tančí ve vzduchu jako baletky. Dříve bublající studánku, nyní zamrzlou až do dna, obklopují sněhové závěje a stromy podávající si ruce. Z chaloupky jako z pohádky se line bílý kouř a z jejích okapů visí ledové velké nanuky. Sluneční paprsky rozjasňují stíny spících kopců, které náhle vypadají, jako by byly protkány zlatou nitkou. Je krásné obdivovat tuto diamantově mrazivou krajinu.
Kdybych tohle vše měla shrnout do jediného slova, použila bych slovo "nádhera".

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Ivča, 11.01.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zimní pasekaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­