ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.45
Hodnoceno: 58x Prosím, ohodnoť práci

Východ slunce (2)

Paní noci již odkrývá svůj závoj nad městem spícím. Slunce se probudilo a svou oslnivou krásou zasáhlo celičký svět, jenž do této chvíle spal. Šťastní ptáčci si prozpěvují, hrajíc si v paprscích slunce. I ten největší spáč se probral z blaženého spánku a vzdává hold usměvavé zlaté tváři slunce. V srdci každého roste pocit štěstí při pohledu na hvězdu všech hvězd. Lidé s úžasem zatajují dech a snad si přejí na chvíli být sluncem, aby viděli, jaká krása se skrývá na celém světě. Jen démoni noci proklínají slunce. Čekají ve svých temných chladných jeskyních. Čekají na tajemnou noc, která ukryje jejich zlobu a nenávist.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: akaša, 05.11.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Východ slunce (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­