ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.29
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Těším se na jaro

Budík mě svým pronikavým zvukem tahá z postele. Snažím se otevřít oči, jež to nechtějí přijmout, protože venku panuje ještě tma. Nohy, které ještě před chvílí hýčkala teploučká peřina, si jen nerady zvykají na studenou podlahu.

Rychlá snídaně, moje zuby, zuby hřebenu a pak se nasoukat do několika vrstev oblečení...
Následuje smutný pohled do botníku na moje úžasné nové bílé tenisky, jejichž čas teprve přijde.
UŽ ABY!!!

Vycházím ven, ale jako by se něco změnilo, cítím to ve vzduchu. Vlasy mi cuchá svěží vítr, poprvé po pár týdnech nechávám čepici doma. Z šedé oblohy si razí cestu sluneční paprsky a zatím nesměle zahřívají vzduch. Zdá se mi, že i ptáčci veseleji štěbetají. Na listech stromů se třpytí kapky rosy. A za sousedovým plotem jako poslové dobrých zpráv hrdě tyčí své hlavy sněženky.

Už se nemůžu dočkat!
Jaro přichází...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: plyš, 09.03.2018

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Těším se na jaroMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­