ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.76
Hodnoceno: 25x Prosím, ohodnoť práci

Tajuplné místo

Ležím v měkoučkém, hráškově zeleném koberci, který pokrývá sluncem prohřátou půdu na kopci. Sním. Kolem se line svěží vůně květů vábící všelijaké zástupce hmyzu, cítím, jak každou částí mého těla prostupuje nevídané teplo. I stromy, vlasatí obři, vítají paprsky slunce a čerpají energii všemi částmi svého mohutného těla. Slunce, náš dárce života, se nad námi tyčí a probouzí k životu. Ptactvo, hnízdící ve větvoví, štěbetá a švitoří o červnovém dni.

Rozhlížím se po krajině. Vše je tak průzračně čisté, působí na mě nevídaná a mocná síla. Kdykoli zavřu oči a zhluboka se nadechnu, vím, že mě Matka příroda volá a naplňuje mne čistou láskou a krásou, dobrosrdečným přátelstvím. Otevírá mi svou velkou náruč. Chladivý vítr mi bohužel připomíná, že je nejvyšší čas se probudit a opustit toto místo. Zvedám se a naposledy se rozhlížím, abych si část této božské krajiny mohla přenést do rušného velkoměsta. Sbohem.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: black widow, 14.05.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Tajuplné místoMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­