ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.13
Hodnoceno: 32x Prosím, ohodnoť práci

Strom (3)

U nás na zahradě roste krásný strom. Ovšem nejhezčí je právě na podzim, kdy jeho zelené listy zbarví duhová víla do nejrůznějších barev světa.
To se pak naparuje a říká svým šelestem, že umí něco, co nikdo nedokáže. Ale všechno hezké jednou končí, a to platí i pro můj strom.

Přijde vítr a opře se vší silou do stromu, jako by ho chtěl vyvrátit. Ale můj barevný přítel se nevzdává a větru odolává. Pouze to krásné barevné listí náporu větru nevydrží a opadá. To pak strom vypadá velice smutně, ba i hrozivě.

K večeru se vždy na něj dívám a představuji si hrozivou postavu se zakroucenými chapadly, jak mě omotává a stahuje hluboko do země, až tam, kam slunce nedosvitne.
Naštěstí mám bujnou fantazii a nic takového se nestane a najednou mi přijde toho stromu líto, že přišel o svoji pýchu. Teď bude přes zimu spát a nabírat sílu pro své nové lístečky a zároveň svoji okrasu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Denýsek, 16.12.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Strom (3)







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­