ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.09
Hodnoceno: 45x Prosím, ohodnoť práci

Starý dub

Mezi má nejoblíbenější místa na chatě patří starý dub.
Na tomto místě se cítím příjemně a plná života. Vždy se k němu usadím a přemýšlím nebo si čtu. Jednou jsem se ho pokusila i namalovat. Když se hezky usadíte a zaposloucháte se, uslyšíte, jak vypráví příběhy plné radosti a štěstí, ale i smutku a žalu. Starý dub jako moudrá sova nebo moudrý druid. Velice ráda tam chodím třeba i jen načerpat úsměv a energii. Dub je velice mohutný a má hodně velkou korunu plnou listí, jako král svou korunu plnou drahokamů a zlata.
Pod starým dubem si každý najde své místo, kde si může sednout a poslouchat ty tajemné příběhy už od bitvy na Bílé Hoře.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kačka, 13.10.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Starý dubMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­