ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.56
Hodnoceno: 18x Prosím, ohodnoť práci

Sedmikráska

Stojíte na louce a obdivujete její jednoduchou krásu. Kolem vidíte smrky i vaše oblíbené listnaté stromy. Mezi těmito dvěma druhy se rozkládá travnatá plocha, na které se sem tam objeví i květina. A uprostřed toho všeho se tyčí osamělá lípa.

Přijdete k ní a sednete si pod ni. Štípne vás komár. Podíváte se na rostlinku, co roste uprostřed mezery mezi dvěma kořeny. Poznáte ji. "Sedmikráska," řeknete si. Je nádherná! Při pohledu na ni se vám vybaví krásná třeboňská příroda. Kvanta a kvanta vzpomínek.

Chvilku na ni ještě zasněně zíráte a pak se zvednete, usmějete se pod vousy a odejdete. A celou cestu domů ji máte v hlavě.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jirok, 26.04.2021

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
SedmikráskaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­