ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.01
Hodnoceno: 96x Prosím, ohodnoť práci

Procházka v letním dešti

Procházka v letním dešti je nádherná. Plná emocí a tužeb napadající člověka.
Když jdu ven se projít, dívám se po nádherné přírodě, která mě obklopuje.
Vidím kapky dopadající na zem. Připomínají pláč zrazené a smutné dívky. Je to jak jedna velká sprcha zalévající okolní krajinu. Příroda jako by se probouzela pod náporem slabého deštíku. Pstruzi mezi sebou dovádějí ve vodě. Déšť dopadající do vody vydává nádherné zvuky, které nejdou popsat. Nápor toho všeho se pomalu stupňuje. Jdu se radši někam schovat, abych nepromoknul. Vtom vidím srnky skotačit na poli. Zkusím se k nim přiblížit. Podařilo se. "Nádhera," říkám si a pomalu jdu domů. Cestou ještě narazím na páreček zajíců a jednu koroptev. Byla to pěkná procházka, i když trochu vlhká.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Josef Lokvenc (iceberg), 15.11.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Procházka v letním deštiMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­