ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.97
Hodnoceno: 30x Prosím, ohodnoť práci

Procházka v lese

Když se vydáte v zimních měsících načerpat trochu energie do lesa, který na nás dýchá svou pohádkovou atmosférou, protože zrovna v této době je nejkrásnější, spatříte tu uklidňující krajinu. Všimnete si, že zima vykouzlí na stromech divy.

Všude kolem stojí smrky zachumlané do zářivé bílé peřiny a celá cestička je jakoby posypaná namrzlým třpytivým sněhem, jenž odráží slabé paprsky zlatého sluníčka. Starý dub, v němž přes zimu spí veverky, usilovně drží loňské uschlé listy obalené sněhem a jeho kmen se přizdobil drobnými vločkami.

Tohle zasněžené království nám ale brzo roztaje, promění se v bláto a lesní zvěř se bude probouzet. Za chvíli už v korunách uvidíme prohánět se ptáčky, laně pasoucí se na rozkvetlých loukách a všude bude teplo, takže si na toto kouzlo paní zimy zase rok počkáme.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: JanaM, 13.09.2013

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Procházka v leseMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­