ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.09
Hodnoceno: 43x Prosím, ohodnoť práci

Procházka podzimní přírodou

Žlutá, červená a hnědá. Ano, podzim je tu. Všechny ty barvy, s nimiž si zlehka pohrává podzimní větřík, jako by si malé děti hrály na honěnou, všechny ty stromy a zamilované páry u vší té krásy. To je ten pravý čas na romantickou procházku s přítelem. Vyjdeme ráno a přijdeme za tmy.

Hned zprvu procházíme dlouhým parkem po barevném koberci vypadajícím jako malířská paleta s barvami, která jen šustí a šustí. Jdeme pořád dál a dál při zvuku toho charakterizujícího šustění a při tanci barevného listí, vznášejícího se hrdě, ale v naprosté harmonii pomalu k zemi. Na lavičkách podél cesty parkem, barevných jako omalovánka, sedí různí lidé různého věku. Dědeček, jenž si čte knihu. Maminka usmívající se jako sluníčko a z dálky pozorujíc své děti. Zamilovaný pár hledící si do očí nebo malíři, kteří se snaží tu barevnou krásu zakreslit na velké bílé plátno. Ano, sice to jsou obyčejní lidé, ale jsou v popředí něčeho okouzlujícího, co by pouhý člověk udělat nedokázal.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Danušiisko, 28.11.2010

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Procházka podzimní přírodouMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­