ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.95
Hodnoceno: 311x Prosím, ohodnoť práci

Postel

Miluji ten pocit, když se ponořím do vln teplé peřiny a moje hlava se usadí na měkký polštář, který ji přivítá snem.
Víčka se pomalu a klidně zavírají a do mysli se vkrádají nejisté tvary postav a míst.
Člověk si ani neuvědomí, kolik věcí se v posteli odehrává. Někdo si v ní představuje nejtajnější sny, někomu postel přináší pocit bezpečí a někdo si na ní jen čte, ale nikdo snad nezpochybňuje fakt, že v posteli se ze všech nám příjemných možností spí.
Kde jinde si chcete udělat výlet do hlubim oceánu, do starodávného Egypta nebo až na pokraj samotného vesmíru?
Asi nikomu se nechce ráno vstávat. A důvod? Je sice spousta takových, kterým se jen nehce do školy či do práce, ale většině lidí se z postele nechce proto, že je tak měkká, tak přívětivá a tak pohodlná, že se do ní těšíme hned, jakmile nás vyplaví vlny peřiny na břehy okolního světa.
Sice tuto větu lidé zpochybňují psem, ale postel je nejlepším přítelem člověka!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Šárka Nováková, 23.03.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
PostelMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­