ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.30
Hodnoceno: 69x Prosím, ohodnoť práci

Posezení u ohně

Je letní noc, taková, kdy lidé cítí ve vzduchu tajemné kouzlo, zvláštní znamení.
Sedíš u ohně a nemusíš mluvit ani se na ostatní dívat, aby jsi porozuměl tomu, na co myslí nebo kam míří jejich úvahy.
Tehdy si uvědomíš, že dávno bývaly doby, kdy jsi se na svět díval velkýma dětskýma očima. Že už nejsi malé dítě, které za sebe nechá rozhodovat starší, ale že už jsi vyrostl, máš svou hlavu, své názory, sny a cíle.
Přemýšlíš a čas plyne stejně jako řeka, která bublá pár metrů od místa, kde sedíš.
Díváš se do plamenů a oheň praská. Jedno poleno přepadne přes druhé a do vzduchu vyletí sprška jisker, které na tmavém letním pozadí vytváří pravou kulisu letní noci.
A prévě tehdy si uvědomíš, že už kvůli takové letní noci stojí za to žít...!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jojo, 25.05.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Posezení u ohněMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­