ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.12
Hodnoceno: 34x Prosím, ohodnoť práci

Pohled z okna při špatné náladě

Jindy blankytně modrá obloha je zachmuřená, jako by byly všechny černé mraky nasáklé deštěm sešity dohromady. Tvoří teď obal, přes který se nemůže prodrat ani jeden jediný paprsek slunce, jenž by dodal alespoň trochu toho chybějícího optimismu. Fouká silný studený vítr a ohýbá stromy, jako by byly z gumy a ne ze dřeva. Šedivé panelové domy dodávají pohledu nechutně kyselou třešničku na dortu. Záhy se obloha rozzáří a na malý okamžik se na ní objeví bílý a klikatý blesk. Mraky jsou ždímány a spouští se z nich silný liják. Dešťové kapky stékají po skle jako slzy po mých rudých tvářích.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: JanaT, 22.05.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Pohled z okna při špatné náladěMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­