ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.60
Hodnoceno: 25x Prosím, ohodnoť práci

Pohled z okna při dobré náladě

Pohled z okna naší třídy je pro mne příjemným rozptýlením během všedního dne. Ptáčci si vesele prozpěvují a já pociťuji jejich volnost a svobodu. Kéž bych se mohla jen na malý okamžik jedním z nich stát a jen tak přeskakovat z větve na větev a přelétat ze stromu na strom! Jen roztáhnout křídla a letět, ani nevědět kam, to by bylo úžasné! I šedivé panelové domy mají díky hřejivé sluneční záři tu nejkrásnější barvu. Sluneční paprsky dopadají i na mne a já se jim nebráním. Jen maličko sklopím víčka a spokojeně rozjímám a vnímám to teplo sálající ze slunce za krásného jarního dne.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: JanaT, 22.05.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Pohled z okna při dobré náladěMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­