ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.80
Hodnoceno: 5x Prosím, ohodnoť práci

Podzimní procházka parkem

Mým oblíbeným ročním obdobím je podzim. Nejradši mám, když se procházím parkem.

Vidím krásné pestré barvy a vítr, jak sfoukává listy ze stromů. Listy, které spadnou na zem, vytvářejí překrásný barevný koberec. Na obloze poskakují mráčky a sluníčko nás svými paprsky hřeje do tváří.

Ale podzim nemusí být vždy tak veselý, jak tady líčím. Může být nepříjemný i ošklivý. Na nebi samé černé mraky, sluníčko ani nevyleze. Stromy holé a osamělé. Nikde žádná barva - jen mlha, bláto a zima.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kristýna, 14.02.2020

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Podzimní procházka parkemMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­