ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.88
Hodnoceno: 91x Prosím, ohodnoť práci

Podzim (4)


OSNOVA:

1. Podzimní úvod
2. Barvy a příroda
3. Lesní zvěř
4. Závěr podzimu


Podzim je roční období, které přichází hned po létu. Proto také pálivé slunce ustupuje a zůstává z něj pouze slabý, teplounký paprsek.

Stromy se začínají zbarvovat a shazují své nádherné žlutočervené listy, jež pokrývají všechna tmavá místa v zahradě. Tvoří tak koberec připomínající pestrou paletu barev. Ale podzim má i negativní stránky. Chladné počasí, silný vítr, ranní mlhy, rosy... A samozřejmě i první sníh, který si myslím má mnoho lidí, zvláště pak dětí, rádo.

Ptáci odlétají do teplých krajů a i zimní zvěř se chystá k zimnímu spánku. Proto myslivci plní krmelce, aby zvěř měla co jíst.

Toto období mam ráda z důvodu krásně zbarvených listů, které vnímám příjemně. Ale většinou už se těším na zimu a hodně sněhu, kterého si více užívám - ten letos naštěstí přišel dříve.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Teruška, 12.11.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Podzim (4)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­