ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.97
Hodnoceno: 116x Prosím, ohodnoť práci

Oblíbené místo (2)

Mám své vytoužené místo, kde se cítím svá, kde mě nic netrápí. Moje místo, kam nikdo jiný nepatří, jen já.
Cítím se zde pod ochrannými křídly. Je mi tu teplo a smutek zde nemá místo. Ta radost, to potěšení proudí celým mým tělem. Kdykoliv potřebuji oporu a pomoc, schovám se pod svá ochranná křídla, která mi vždy pomohou. V tom momentě cítím lásku. Je to můj malý zázrak. Nic nemusím říci, stačí jen pohled, a má spása je nadosah. Stačí jen natáhnout ruce a čekat na záchranu svých myšlenek. Na tomto místě se měním v něco lepšího.
To místo, které doufám že mi nikdo nevezme, je objetí mého milého. Objetí, o které bych nikdy nechtěla přijít ani na okamžik. Jsem přesvědčena, že existuje jen pro mne, pro nikoho jiného. Sice to může znít jako sobectví, ale na tohle sobectví jsem hrdá.
I když jsem v náručí mého miláčka zranitelná, cítím se v něm milovaná, krásná, uklidněná, nespoutaná, neohrožená, cítím, že nebezpečí nemá vůbec šanci. Avšak strach z možné ztráty toho všeho mi občas nedává ani spát.
Ovšem i moje místečko se může obrátit proti mně a změnit se na kousek světa. To se věci nevyvíjejí tak, jak bych si přála. Stává se pak ze mně tak trochu citový bezdomovec, který hledá útěchu všude možně. Ta však nikdy není tak dokonalá jako má ochranná křídla.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: kickina, 04.10.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Oblíbené místo (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­