ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.34
Hodnoceno: 32x Prosím, ohodnoť práci

Moje oblíbené místo - rybník Brčálník

Ticho, klid a najednou se ozve žbluňk. Vůbec se nedivím, protože tento zvuk je pro moje oblíbené místo typický. Nacházím se na našem pozemku v zadní části zahrady. Vím, že pro vás to není moc zajímavé oblíbit si nějaké místo skoro hned vedle domu, ale pro mě je dost důležité. Jedná se o rybník jménem Brčálník. Mám to tam ráda. Smím tam přemýšlet a při tom krmit moje kamarády kapry, štiky a sumce. Moc si se mnou nepomluví, ale to nevadí. Brčálník dosahuje nemalé velikosti, tedy není malý ani to není oceán. Stromy blízkého lesíku vytvářejí příjemný stín. Vzpomínám na moje první rande na tomto místě. Za jídlo, které rybkám přinesu, hezky poděkují, někdy jen zamlaskají, ale jindy vyskočí. Člověk z toho má hřejivý pocit u srdce. Nikdy bych nedovolila Brčálník vypustit a ryby vylovit. Je to opravdu kouzelné místo.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kateřina Matějíčková, 12.06.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje oblíbené místo - rybník BrčálníkMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­