ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.67
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Moje nejoblíbenější místo - Ješovský les

Mým nejoblíbenějším místem je les, který se nachází nedaleko od domu mé babičky ve vesnici Ješov. Vždy se tam vracím velmi ráda.

Jen co do lesa vkročím, zahlédnu paprsky slunce, které prosvítají přes koruny stromů, keře, na nichž se nachází pestrobarevné plody přírody a krmelce, u kterých se někdy objevují i lesní zvířata. Ze všeho nejraději mám stromy, jež se krásně a ladně pohybují do rytmu.

Slyším praskání větví a spadaných šišek pod mýma nohama, na které opatrně našlapuji, ptáky zpívající jako pěvecký sbor, šumící trávu, vrzání stromů a spoustu dalších krásných zvuků.

Když jdu po lesní cestě delší dobu, narazím na mumlající potok, v němž se vždy objeví nějaké krásné kameny, a tak se odhodlám a po delší době do studeného potoku vlezu a kameny si vylovím.

Ovšem tento les už nevypadá jako dříve. Před pár lety byl ještě krásně upravený a pokácené stromy jsme zahlédli jen zřídka. Teď je v tomto lese spoustu planin, na nichž jsou jen pařezy, které tady nechali dřevorubci.

Stále je ale tento les mým nejoblíbenějším místem.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Bára, 26.04.2022

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Moje nejoblíbenější místo - Ješovský lesMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­