ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.28
Hodnoceno: 40x Prosím, ohodnoť práci

Město při bouři

Bylo léto. Sluníčko svítilo, jako by se smálo, obloha bez mráčků. Jak v nížině, tak na nedaleké hoře panovalo krásné a příjemné teplo. Vypadalo to na krásný letní den.

Vtom ale ptáčci slétli z drátů kousek nad zem. Na obloze se objevil mrak. Za chvilku další, pak další a nakonec jich byla plná obloha. Vlhkost vzduchu byla čím dál větší. Pak už začalo pomalu a zvolna pršet. První maličká kapka se snesla na prvního človíčka v krátkém rukávu. Déšť jako by mohl očišťovat hříchy. Všichni lidé vycházeli z domů a jejich krátká trička byla plná toho teplého deště. Ptáčci se schovávali do zapomenutých krmítek ze zimy. Déšť stékal po rozpálených střechách domů. Lidé už nebyli tak šťastní, jako když začalo pršet.

Náhle ale začaly sluneční paprsky opět prorážet mraky. Mráčky počaly ustupovat, aby udělaly místo letnímu slunci. Obloha měla opět tyrkysově modrou barvu. Lidé se začali smát a užívali si teploučké letní počasí. Ptáci opět vylétli na dráty a začali radostně zpívat. Bouřka byla za námi, všichni lidé i zvířátka byli šťastní, a tak si mohli společně užívat léta.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 24.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Město při bouřiMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­