ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.83
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Mé oblíbené místo v přírodě (2)

Na následujících řádcích bych se s vámi chtěl podělit o to, jaké mám oblíbené místo v přírodě a jaký k němu chovám vztah.

Je krásný letní den a já, stejně jako každou neděli, vycházím na procházku na své oblíbené místo. Jedná se o malé údolí u řeky kousek za naší vesnicí. Sluníčko tam celý den krásně svítí, u vody rostou nejrůznější druhy rostlin i kytiček, vzduch je tam krásně čistý a stromy poskytují nádhernou vůni lesa.
Stačí zavřít oči, nadechnout se a celou krajinu si beznadějně zamilujete. Není nad to pozorovat onu krásnou letní krajinu. Všude panuje pozitivní nálada.
V rozbahněné půdě u řeky nacházím stopy nejrůznějších zvířátek. Od divokých prasátek až po maličké a drobounké stopy veverky. Jako by všechna zvířátka žila v lese v naprosté harmonii.

Doufám, že jsem vám přiblížil, jak vypadá moje oblíbená letní krajina a vy jste se v ní mohli alespoň na malou chvilinku ocitnout.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: DreAmeR, 19.03.2016

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mé oblíbené místo v přírodě (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­