ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.33
Hodnoceno: 84x Prosím, ohodnoť práci

Mé oblíbené místo - Barcelona

Každý má zajisté své oblíbené místo, kam se rád vrací a kde rád relaxuje a přemýšlí. Já jsem jedno objevil o loňské letní dovolené ve španělském městě - jmenuje se Barcelona. Je to malebné městečko s krásným názvem. Mám toto město velmi v oblibě, protože zde sídlí i můj milovaný fotbalový tým FC Barcelona, který hraje 1. španělskou ligu.

Každé ráno, když jsem se probudil, pohlédl jsem z okna. V dálce jsem viděl krásné moře a za obzorem vykukovat sluníčko. Mlha se snášela k zemi, kde spočinula na krásné písečné pláži. Velký starý dub naslouchal zpěvu listí vznášejícímu se v ranním teplém mořském vánku. V ulicích města nebylo slyšet nic jiného než příjemný šum Středozemního moře. Moře odráželo veškeré sluneční paprsky a vznikla tak okouzlující hra světel. Začínalo být čím dál tím větší teplo. Otevřel jsem proto okno, abych se nadechl čerstvého a svěžího vánku. Obloha byla krásně azurová, sem tam se objevil načechraný mráček, jenž pochodoval nebem. Vlnky zčeřovaly jinak naprosto klidnou hladinu. Ptáci se přidávali k hudbě přírody. Mouchy tiše bzučely. Byl to otravný, ale zároveň příjemný zvuk doprovázející jejich ladný pohyb.
Lidé se pomalu probouzeli a vycházeli ven, aby si zabrali svá nejlepší místa na pláži. Ráno skončilo a začínala další malá část dne...

Prožili jsme spolu jedno letní španělské ráno. Myslím, že to byl nezapomenutelný zážitek, proto doufám, že rána budou ještě krásnější a více lidí bude vnímat krásu moře, pláží a slunce.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Patka_JR, 09.05.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Mé oblíbené místo - BarcelonaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­