ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.72
Hodnoceno: 196x Prosím, ohodnoť práci

Líčení krajiny

Do přírody moc často nechodím, ale mám jedno moc oblíbené místo, kam se ráda vracím.
Na toto místo se musí jít přes mnoho kopců, lesů a okolo velkého rybníka. Když se tam ale člověk dostane, upoutá ho překrásný výhled na krajinu a spoustu života kolem něj.
Na stromech se prohánějí veverky, v zemi reje kanec, po lese běhají laně a datel ťuká do stromu.
Toto místo na mne působí velice zklidňujícím dojmem, dá se zde pěkně přemýšlet a hloubat nad životem. Potěšením je i to, že si můžu na chvíli sednout a poslouchat šum krajiny. Doufám, že na toto místo nikdy nezapomenu a jistě se sem zase někdy vrátím.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Eliška Brázdilová, 23.02.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Líčení krajinyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­