ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.31
Hodnoceno: 90x Prosím, ohodnoť práci

Les (4)

Mám ráda les - zní to jako klišé, ale opravdu si užívám ty okamžiky, kdy mám byť jen na chvíli možnost vydat se do toho zeleného království.

Pomalu procházím mezi stromy a prohlížím si ty majestátně vyhlížející velikány hledící vzhůru k nebi. Pomalu našlapuji a slyším, jak mi pod nohama šustí již dříve opadané listí. Mé srdce zaplesá, když narazím na malý prozářený palouček, kde ze země vyrůstají nadýchané chomáčky mechu vybízející k odpočinku a poslechu všech tónů lesa.

Asi nikdy mě les nepřestane udivovat svým tajuplným klidem a nezapomenutelnou atmosférou. Každé takové místo ve mně zanechá spoustu pocitů...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: petulk.a, 01.06.2010

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Les (4)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­