ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.41
Hodnoceno: 141x Prosím, ohodnoť práci

Lednová procházka

Jsem na chatě s rodiči, a právě se hrabu ze svého měkkého a teplého pelíšku, když vtom se podívám z okna. Venku už je dávno živo, sluníčko svítí a svými paprsky odráží svůj obraz na sněhu, který vypadá, jako by byl posetý diamanty. To by byl snad hřích zůstat za tak krásného lednového počasí v chatě. Okamžitě se rozhodnu, že půjdu na procházku k nedalekému potůčku. Když tam dorazím, tak se mi z té krásy až zatajil dech. Potůček je hbitý, jako o závod přeskakuje kameny a žene se ohromnou rychostí a při tom tak krásně šumí, že bych si ani nevšimla, že se stmívá a sluníčko předává žezlo královně noci. Než jsem dorazila zpět do chaty, všimla jsem si krásných hvězdiček, které svítily jako to sluníčko. Večer jsem usínala, a před oči se mi pořád vracel ten krásný pohled, který jsem dneska viděla.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Mrs.Marggie, 19.12.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Lednová procházkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­