ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.77
Hodnoceno: 126x Prosím, ohodnoť práci

Klavír

Když k tobě každý den přicházím po dřevěných parketách, už z dálky slyším tu táhnoucí se melodii, ty tóny. Ať už veselé či smutné, nízké nebo vysoké jako hlásek skřivánka. Vždy mi vykouzlíš úsměv na tváři.

Usedám na malou černou židličku a hledím před sebe na blýskající se bílé a černé klávesy, táhnoucí se do nekonečna. Stačí na ně jenom položit ruce a začnou vydávat krásné a líbezné tóny. Ta melodie mne vždy uklidní. Když na ně hraji, jako bych se ocitla dočista v jiném světě. Zapomenu na všechny problémy a starosti. Svět je rázem barevný a veselý.

Dříve mě povinnost hrát na klavír spíše posílala do světa tmavého, plného utrpení. Ale teď je mi smutno, když od tebe musím odejít. Vzdát se té krásné melodie. Moc se těším na další den, kdy si s tebou zase ráda popovídám.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Anny Váňová, 06.01.2016

­­­­

Slohová práce Klavír ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
KlavírMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­