ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.79
Hodnoceno: 34x Prosím, ohodnoť práci

Když zavřu oči, vidím...

Když zavřu oči, vidím moře.

Na dlouhé písčité pláži jsou zapíchnuté barevné slunečníky a slunce nemilosrdně žhne. I přestože je krásný den, na pláži nikdo není. Jen já sama se procházím po okraji moře a vychutnávám si slanou vůni vody, její nádhernou barvu a zpěv racků, jejichž píseň je sladká jako to nejčerstvější ovoce.

Vlny na moři se líbezně nadouvají a šplouchají na mé nohy. Jsem opravdu spokojená a cítím se šťastně, protože vím, že za chvíli přijdou mí přátelé.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Barborka, 08.07.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Když zavřu oči, vidím...Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­