ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.74
Hodnoceno: 62x Prosím, ohodnoť práci

Když pohlédnu z okna

Když pohlédnu z okna svého pokojíčku, vidím celou naši zahradu i křišťálový potůček, jenž teče podél celé zahrady. Je to okrasná zahrada z části s ovocnými stromy, které zasadil můj dědeček. Podívám-li se o něco výš, vidím listy stromů snášející se na zelenou peřinu, které mohutný vítr rozfoukává všude okolo. I šišky z modřínů, borovic a jiných stromů opadávají.
V kupce shrabaného listí u kořenů stromu se schovává ježek, i jiná zvířátka si našla svůj domov. Též veverky mají své míso v korunách stromů.
Když se chýlí den k večeru a zapadává slunce, už je jenom slyšet padající listy, šumící potůček a sem tam jak zazpívá nějaký ptáček. Připomíná mi to krásné melodie. Vždy, když to poslouchám, je mi velice krásně, jako kdybych byla daleko od všeho a na nic jiného nemyslela, jen se dívala z okna a poslouchala tu krásnou melodii.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Pavla Svatošová, 13.04.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Když pohlédnu z oknaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­