ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.07
Hodnoceno: 72x Prosím, ohodnoť práci

Jaro (5)

Je 20. března. Dnes je významný den. Někdo tento den nijak nevnímá, pro mě jde však o mimořádnou událost. Dnes je totiž první jarní den a s ním přichází také mnoho změn. Začíná se oteplovat a toto počasí vytváří úsměvy na tvářích a dokáže i rozveselit.
Jarní období patří zejména fotografům. Jaro je totiž velmi fotogenické. Květiny začínají rozmrzávat a všechno začíná kvést.

Když se procházím polní cestičkou, která vede až k lesům, je to nádherný pohled. První květiny, jakými jsou sněženky a petrklíče, rostou těsně u cesty. Z hor roztává sníh, a proto je potůček plný. Voda šumí, stromy začínají pučet a u některých se již začínají objevovat malé lístečky květů. Ptáci zpívají všemi hlasy. Nejvíce jsou slyšet kosi, ale i jiní ptáci, které bohužel neumím podle zpěvu rozeznat. Sluníčko probouzí přírodu k životu. Zvířata v zimním spánku procitají a ptáci přilétají z teplých krajin. Brzy budou Velikonoce a holky budou malovat vajíčka a kluci chodit s pomlázkami. Jaro je tady!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jaro (5)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)