ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.12
Hodnoceno: 69x Prosím, ohodnoť práci

Jaro (5)

Je 20. března. Dnes je významný den. Někdo tento den nijak nevnímá, pro mě jde však o mimořádnou událost. Dnes je totiž první jarní den a s ním přichází také mnoho změn. Začíná se oteplovat a toto počasí vytváří úsměvy na tvářích a dokáže i rozveselit.
Jarní období patří zejména fotografům. Jaro je totiž velmi fotogenické. Květiny začínají rozmrzávat a všechno začíná kvést.

Když se procházím polní cestičkou, která vede až k lesům, je to nádherný pohled. První květiny, jakými jsou sněženky a petrklíče, rostou těsně u cesty. Z hor roztává sníh, a proto je potůček plný. Voda šumí, stromy začínají pučet a u některých se již začínají objevovat malé lístečky květů. Ptáci zpívají všemi hlasy. Nejvíce jsou slyšet kosi, ale i jiní ptáci, které bohužel neumím podle zpěvu rozeznat. Sluníčko probouzí přírodu k životu. Zvířata v zimním spánku procitají a ptáci přilétají z teplých krajin. Brzy budou Velikonoce a holky budou malovat vajíčka a kluci chodit s pomlázkami. Jaro je tady!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ver, 10.03.2016

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jaro (5)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­