ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.20
Hodnoceno: 59x Prosím, ohodnoť práci

Jaro (4)

Po dlouhé a kruté zimě přichází překrásné jaro. První sluneční paprsky probouzí rostliny k životu a živočichy ze zimního spánku.

Všechno rozmrzá, kvete a barví se. Sněhová pokrývka už odpadla, začínají rašit květiny a ptáčci si zpívají radostné písničky. Rána už nejsou tak chladná a pochmurná.

Při jarních procházkách můžeme vidět první květy sněženek a bledulí, slyšet bzučení pilných včeliček a pole řepky začíná silně až dráždivě vonět. Na trávě se třpytí kapky rosy a pod stromy rostou první houby. Jezírka, rybníky i malé kaluže dávno rozmrzly. I zvířata vylézají ze svých skrýší prozkoumat, co se za dlouhou zimu událo.

Jaro mám ze všech ročních dob nejraději, protože je plné nádherné a probouzející se přírody.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Rostislav Kašparů, 15.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jaro (4)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­