ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.97
Hodnoceno: 58x Prosím, ohodnoť práci

Hvězdnatá noc

S touto krásnou, elegantní a moudrou dámou máme určitě všichni nenahraditelně krásné vzpomínky. Je tak moc tajemná, až mám někdy pocit, že skrývá všechny životy a nejhlubší tajemství všech lidí na zemi.

Když se na ni podívám, probíhají mi hlavou miliony a miliony těch překrásných vzpomínek, jež jsem prožila. Nejhezčí je koukat se na ni v létě. Každá ta jedna hvězdička z tisíce je jako dokonalá, krásná a zářivá vzpomínka, na kterou nelze zapomenout. Každá, úplně každičká hvězda na nebi je vlastně střípek štěstí. Ty luxusní dokonalé žluté hvězdičky podložené černým plátnem a ten nádherný měsíc na obloze dělají noční oblohu opravdu výjimečnou.

Jako malá jsem vážně milovala chvíle, kdy jsme spolu s tátou seděli skoro každý večer na venkovních schodech a koukali na to černé nebe nad námi. Cítila jsem zpětné pohledy lidí, co tu s námi již nejsou. Moc ráda jsem tam i usínala.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Helena Lacková, 12.05.2018

   
­­­­

Slohová práce Hvězdnatá noc ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Hvězdnatá nocMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­