ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.23
Hodnoceno: 26x Prosím, ohodnoť práci

Dnes píšeme test z biologie!

'Dnes píšeme test z biologie!' proběhne mi hlavou hned, jen co otevřu spánkem slepené oči. Miluji ten pocit chvíli po tom, když se vzbudím. Připadám si prázdná jako nepopsaný papír, a jenom netrpělivě vyhlížím první řádky dnešního dne. Teď tam stojí obrovským červeným písmem: DNES PÍŠEME TEST Z BIOLOGIE!

Hned se mi chce vstávat ještě o něco méně. Nejraději bych se vrátila zpátky do říše snů, zachumlala se do péřových oblak, která jako by svým přicházejícím chladem dávala sbohem uplynulé noci.
Skrz okna začínají prosvítat první líné paprsky. Nastavím jim tvář, abych je všechny pochytla. Je to po dlouhém čase první ranní sluníčko, které vidím.
Ve vedlejším pokoji se svět probouzí k životu. Zaslechnu rychlé tlumené kroky a pronikavé pípání alarmu, slyším křik malého brášky, který si usmyslel, že se mu nechce vstávat, zaznamenávám i pískání konvice. Je na čase vstát.

Pomalinku spustím z postele první nohu. Dotknu se prsty ledového koberce a celým tělem mi projede mráz. Na rukou, na břiše i na zádech se mi objeví husí kůže. A to není to nejhorší, ještě musím ven, do zasněženého světa...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Maddy, 19.01.2017

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dnes píšeme test z biologie!Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­