ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.71
Hodnoceno: 170x Prosím, ohodnoť práci

Divoká louka

Nedaleko našeho domu se nachazí moje oblíbené místo. Než k němu ale dorazím, musím překonat několik překážek. Když přeskočím potok a prolezu roštím, jsem na místě, které jsem si pro sebe nazval jako "Divoká louka".
Časně ráno, když slunce roztřpytí louku, je zde velice krásně. S východem slunce začíná nový divoký den, i lesní zvířata z toho mají radost.
Vždy odpoledne je na louce velmi rušno. Pokaždé se na ní pase alespoň jedno zvíře, ale mým příchodem je vyplaším. Mám zde i své místo, na které rád sedávám. Ovšem nedaleko něj je mraveniště a já jsem mnohdy pokousaný - mně to však nevadí, protože z toho místa je krásný pohled na celou louku. Okolo vane čerstvý vzduch a krásně zde voní rostliny.
Když končí den a slunce pomalu zapadá, je na louce božský klid. Louka usne a s ní i všichni okolní živočichové. Jediný, kdo však nespí, je krtek, jenž dělá den ode dne víc a víc krtin. někdy si myslím, že chce louku snad celou zničit, ale zároveň je i strážce a hlídá, když zde zrovna nejsem.
Toto místo je pro mě mým druhým domovem. Nechci na něj nikdy zapomenout...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: S.Samek, 24.01.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Divoká loukaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­