ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.51
Hodnoceno: 331x Prosím, ohodnoť práci

Bouře na moři

Jednou sem byla ze školou v Chorvatsku. Bylo to tam překrásné, když jsem byla na pláži a dívala jsem se na skály. Často jsem si připadala v sedmém nebi.
Častokrát jsem stála na balkoně a dívala se na moře. Strašně se mi líbílo, když zapadalo slunce. Vypadalo to, jako když pomalu padá do moře. Ale jednou, když jsem se tak dívala, jak zapadá slunce, stalo se něco neobvyklého. Najednou se zatáhlo a zamračilo a já měla strach, co se bude dít. Začalo hřmít a vlny jako kdyby se zbláznily. V tom okamžiku jsem si vybavila pohádku o Malé mořské víle. Ale přece to bylo jiné, protože jakmile jsem se do moře zadívala, viděla jsem krásné delfíny, jak si tak skáčou a hrají. Pohrávali si s vlnami a zlobili je. Byl to ten nejkrásnější pohled na moře, na který v životě nezapomenu.
A teď když si na to vzpomenu vybaví se mi ten krásný pocit a pohled na delfíny.
Sama vím, že už něco takového neuvidím, protože takováhle podívaná je jednou za život.
A já měla to štěstí, že jsem byla ve správný čas na spravném místě.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: komár, 07.06.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Bouře na mořiMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­