ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

    Ceska posta
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.59
Hodnoceno: 22x Prosím, ohodnoť práci

Úskalí zdravé výživy

Vědci poslední dobou zjišťují, že zájem o zdravou výživu stále stoupá. Pod heslem "návrat k přírodě" se rapidně mění život tisícům lidí. Pro mnohé jsou doplňky výživy, léčivé rostliny a bylinky oblíbeným tématem hovoru. Stále víc si totiž uvědomují, že se musejí lépe starat o své zdraví. Ovšem pravidlům a zákonitostem zdravého stravování je nutné dobře porozumět. Na každého totiž potraviny působí jinak. Někdy se stává, že jejich účinky jsou protichůdné. Supermarkety a samoobsluhy nabízejí stále více potravinářských výrobků, léčivých přípravků a koření, které byly ještě donedávna považovány za exotické rarity. A protože je o ně velký zájem, stoupá nabídka potravin s léčivými účinky ve všech typech prodejen. Odborníci ovšem zdůrazňují, že pro speciální výrobky byste si měli chodit pouze do specializovaných prodejen. Pouze tam najdete odborníky, kteří vám budou schopni poradit. Problém je, že těchto obchodů je stále málo. Proto, pokud žádný takovýto obchod nemáte nablízku, můžete navštívit lékárnu či fitcentrum, kde by vám měli také ochotně poradit s určitými druhy potravin. Pokud ovšem nedbáte upozornění a něco se vám stane, konzultujte to se svým lékařem. Zdravá výživa nemusí být vždy zdravá, pokud nevíte jak s ní nakládat.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Mopsík, 28.03.2006

­­­­

Slohová práce Úskalí zdravé výživy ve slovenštině?

Slovenskou verzi této slohové práce naleznete na adrese:

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Úskalí zdravé výživyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­