ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

Ceska posta    
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.50
Hodnoceno: 2x Prosím, ohodnoť práci

Odbory - sbor hlupáků

Tento týden jsme byli svědkem skoro až tragikomické situace. Odbory dopravy chtěly stávkovat. V demokratických zemích nejsou stávky ničím neobvyklým, obzvláště v české zemi, ale ten důvod proč - a navíc před volbami - mi přijde, jako by ho vymyslelo pětileté děcko.

Odbory chtěly stávkovat kvůli zvýšení zdanění benefitů, které by dnes nebyly až tak důležité, kdyby je v poslanecké sněmovně neprosazovali poslanci za ČSSD. A jelikož ve vedeních odborářských svazů sedí mnozí členové strany, zdá se mi, že odboráři se jaksi "přioranžovávají".
Odbory jako takové by měly být nepolitická organizace hájící práva zaměstnanců a ne aby se z nich stávala politická "partaj".

Moje skromné přání nad nadcházejícími volbami je asi takové: ať se konečně objeví na politické scéně někdo, kdo je natolik morální, aby této republice navrátil tvář a pověst slušné země a aby ji nezadlužoval tak, jako nynější strany - ať už napravo či navlevo...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Pavlikruza, 04.03.2010

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Odbory - sbor hlupákůMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­