ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.13
Hodnoceno: 8x Prosím, ohodnoť práci

Seznamka: Velice sympatický hoch

Omlouvám se za použitou formu jazyka, snažím se tím přiblížit prostředí seznamek, které jsem si před prací nastudoval. Ne že bych chtěl tímhle způsobem prezentovat svoji osobu, na většině těchto webů je ale tento jev téměř nutností.

Ahojky všichni na tomhle super webíku. Nedavno sem si tu našel úpa slaďoučkou übercool holčinu, byla fakt libözní a tak to zkoušim znova. Pište mi pls smsky, všechny vás lowisquju.

Teď něco o mně. Jsem pohledný, mladý, sympatický, statný hoch. Disponuji středně vysokou, užší postavou. Mám rád přírodu, procházky a výlety. Nepohrdnu návštěvou kina či baru. Dále mezi mé koníčky patří všemožné druhy sportů. Nejraději mám cyklistiku, lyžování a plavání.

Tvrdě se distancuji od jakýchkoliv tabákových výrobků, z kuřáků je mi zle. Jak se říká - když už, tak už. Na nějakou slabotu mě nedostanete, to chce pořádnej matroš!
Miluji povídání - virtuální, ale hlavně to naživo. V pokročilém stadiu vztahu jsem ochoten partnerku i pohladit po ruce!

Kdyby měl někdo pocit, že se ke mně hodí, udělal by mi tím ohromnou radost. To, že píšu na tenhle web, samo svědčí o pokročilosti stadia absence přítelkyně. Ale jinak můžu klidně žít tak osamocen jako doteď. Já to nějak přežiji...snad...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Krater, 18.02.2013

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Seznamka: Velice sympatický hochMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­