ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.86
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Žádost o dotaci od Evropské unie

_ADRESÁT_
_ULICE_
_PSČ _MĚSTO_

V _MĚSTO_ dne _DATUM_

VĚC: Žádost o dotaci jeden milion korun na realizaci dětského hřiště

Vážení europoslanci,

jménem obce Tučapy Vás žádáme o zprostředkování finančních prostředků pro výstavbu dětského hřiště formou dotací z Evropské unie.

Dětské hřiště jsme se rozhodli postavit po silných argumentech občanů naší vesnice. Nejdůležitějším faktorem, který ovlivnil naše rozhodnutí schválit tento projekt, byl v silném nárůstu počtu dětí ve věku 3-7 let. Dalším faktorem se stalo zvelebení naší vesnice a v neposlední řadě také udržení správné nálady obyvatel, kteří by tak získali místo, kde si mohou se svými dětmi odpočinout a zároveň i hrát a udržet tak sebe a své ratolesti v aktivním životě.

V Tučapech dětské hřiště existuje, ale přes svojí letitost a konstrukční nedostatky jsme ho museli bohužel vyřadit z provozu. Z této situace plyne fakt, že jestliže si děti nebudou moci kde hrát a kde vybít svou přebytečnou energii, začnou vymýšlet různé nekalosti, a sami víme, kam tyto jejich nápady vedou.

Již jsme si objednali služby projektanta dětských hřišť, který nám pomohl s výběrem a rozmístěním atrakcí. Veškeré vybavení hřiště bude splňovat nejnovější evropské normy a předpisy pro dětská hřiště. Tyto předběžné analýzy a projektantovy služby uhradila samozřejmě obec ze své vlastní pokladnice. Věříme v realizaci hřiště nejpozději do začátku letních prázdnin. V úvahu bereme jistě i možnost sponzorských darů od místních podnikatelů, protože sama obec by nebyla schopna veškeré náklady uhradit. Jenže spolehnout se jen na tuto možnost nemůžeme. To je hlavní důvod, proč se s naší žádostí obracíme právě na Váš úřad.

Předem děkujeme a věříme v kladné a rychlé vyřízení žádosti.

S pozdravem


_JMÉNO A PŘÍJMENÍ_
tiskový mluvčí Obecního úřadu města _MĚSTO_
_ULICE_
_PSČ _MĚSTO_

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Forsty, 17.03.2015

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Žádost o dotaci od Evropské unieMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­