ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.52
Hodnoceno: 33x Prosím, ohodnoť práci

Motivační dopis

  • motivační dopis (angl. cover letter) = představuje uchazeče budoucímu zaměstnavateli, slouží jako průvodní dopis k životopisu

Vážený pane,

ráda bych se tímto ucházela o místo hotelové recepční, které nabízíte na serveru Práce.cz. Jak se dále dočtete v mém životopisu, celý život se orientuji především na profese vyžadující znalost cizích jazyků.
Svoje jazykové schopnosti mohu podložit referencemi od předchozích zaměstnavatelů. Naposledy jsem působila jako podniková tlumočnice německého jazyka, s komunikací v tomto jazyce tedy nemám potíže. Mé znalosti angličtiny jsou na nižší úrovni, jsem však ochotna dále se vzdělávat, cizí jazyky si osvojuji velmi rychle.

V případě Vašeho zájmu se ráda dostavím na osobní pohovor, vyhovují mi všechny pracovní dny, nejlépe dopoledne nebo brzy odpoledne, kdy jsou mé děti ve školce. Pro navržení konkrétního termínu schůzky mě prosím kontaktujte na telefonním čísle 123 456 789 nebo na e-mailu xyz@seznam.cz.

S pozdravem

Jana Kloboučková

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: kaz, 22.02.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Motivační dopisMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­