ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 5x Prosím, ohodnoť práci

Motivační dopis (6)

Rostislav Oboňa
Laskavý humr
Rooseveltova 12
779 00 OLOMOUC

Beroun 15. října 2015


Dobrý den,

ucházím se o místo webdesignera ve Vaší firmě, protože rád vytvářím moderní weby a jistě bych byl přínosem pro Vaši společnost. Jak napovídá přiložený životopis, mám zkušenosti převážně s jazyky HTML5 a CSS3, nicméně jsem schopen se velmi rychle přizpůsobit jinému jazyku vhodnému pro tvorbu dynamických webů. Do nynějška jsem pracoval na volné noze, ale jako potvrzení mých profesních schopností mohu doložit portfólio mnou vypracovaných projektů s velmi pozitivním hodnocením zákazníků.

Vaše firma je mi velmi sympatická a rád bych se dozvěděl více informací o nabízeném pracovním místě. Pokud Vás má žádost zaujme, velmi rád se kdykoliv dostavím na osobní pohovor. Kontaktovat mě můžete na emailu _EMAIL_ nebo na telefonním čísle uvedeném v zápatí tohoto dopisu.

S pozdravem


Josef Novák
Klausova 15
266 01 BEROUN 2
Tel.: +420 123 456 789

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ToKro, 06.12.2015

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Motivační dopis (6)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­